Karate Černošice

Jste na: Karate Černošice / Aktuality

Aktuality

Přijďte si v novém roce 2024 vyzkoušet karate

Náš oddíl Karate Černošice zahájil v září 2023 svoji již 16. cvičební sezónu.

Nadále i v průběhu školního roku přijímáme do svých řad nové členy, děti i dospělé. Zaměřujeme se na výuku kata i kumite, klademe důraz na koordinaci a posílení těla i mysli, na rozvoj vědomého pohybu a radost z něj. Naši zkušení trenéři zohledňují věk a pokročilost žáků tak, aby se všichni cítili komfortně a tréninky je bavily, těšily a obohacovaly. Pořádáme zkoušky technické vyspělosti, v červenci pak letní soustředění. Tréninky probíhají v pondělí v tělocvičně základní školy v Komenského a v pátek v mokropeské budově školy, kde navíc vyzvedáváme děti ze školní družiny. Těšíme se na Vás.

PF 2024

Sportovní oddíl Karate Černošice přeje všem ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2024!

Tréninková sezóna 2023/24

Tréninky karate 2023/2024 - 1. pololetí

Letní příměstské soustředění

Letní příměstské soustředění karate s podtitulem MALÝ NINJA.

Memoriál Josefa Rejcherta

V sobotu 29. dubna se několik členů našeho klubu zúčastnilo Memoriálu Josefa Rejcherta. Byly to hezké menší závody v Lovosicích, kde  jsme měli tu čest uctít svou účastí památku skvělého trenéra a rozhodčího, pana Josefa Rajcherta. Při této příležitosti si naši závodníci vyzkoušeli obě soutěžní disciplíny - kata i kumite. Všichni naši karatekové odvedli skvělou práci a na sklonku dlouhého závodního dne si kromě cenných kovů odváželi i nenahraditelné zkušenosti. Atmosféra samotných závodů byla velice příjemná, na soutěži startovalo velké množství klubů z celé ČR, díky čemuž jsme mohli sledovat kvalitní karate prakticky u všech věkových kategorií.
Karel Nekolný se umístil na 3. místě v katách, David Netopil byl 7.- 9. v katách, Klotylda Novotná získala stejně jako její sestra Matylda bronz v kumite. Děkujeme za reprezentaci
a srdečně gratulujeme.

Pololetní prázdniny - pátek 3. 2. - nejsou tréninky

V pátek dne 3. února jsou pololetní prázdniny, proto nebudou tréninky karate. Odpočívejte, užívejte krásné zimní dny a po víkendu opět AHOJ!! :)

Nová cvičební sezóna 2022/23 - INFO

Oddíl Karate Černošice letos zahajuje svoji již 15. cvičební sezónu a nadále do svých řad přijímá nové členy, děti i dospělé. Přijďte si karate nezávazně vyzkoušet. Pro více informací čtěte dál... :)

CESTA DRAČÍHO BOJOVNÍKA - Letní příměstské soustředění 2022

Co tě čeká?? Poznání karatistických technik a dovedností, posílení těla a mysli, budování odvahy, vnitřního klidu, soustředění a kreativity a spousta her a zábavy.

Přijímáme nové členy oddílu Karate Černošice

Oddíl Karate Černošice letos zahajuje svoji již 14. cvičební sezónu a nadále do svých řad přijímá nové členy, děti i dospělé.

1 | |

Objevuj sebe sama na cestě karate do
Poznávej své možnosti a hranice
Nauč se ovládat své tělo, cítit ho, zvýšit jeho pružnost a kondici
Zažehni odvahu v srdci
Raduj se z nových věcí
Staň se pokojným bojovníkem, který je v harmonii se sebou i s okolím

Pro správu obsahu webu používáme Redakční systém Clips ®. Webové stránky vytvořila firma Clickmedia webdesign.

internetový obchod Redakční systém Web design Tvorba webových stránek