Karate Černošice

Jste na: Karate Černošice / Aktuality

Aktuality

Ohlédnutí za minulou cvičební sezónou...

I přes veškerou naši snahu jsme v loňském školním roce nemohli dětem vynahreadit prezenční tréninky, s kamarády a trenéry. V průběhu roku se nám podařilo zprostředkovat žákům karate videotréniky a později i online hodiny, kdy se všichni mohli účastnit dvou lekcí své kategorie týdně. Všichni měli zároveň k dispozici přístupové údaje i k tréninkům všech ostatních úrovní, měli tedy možnost  opakovat si starší techniky a dovedností či naopak si zkoušet  tréninky složitější a čelit jejich výzvám. Navíc měli všichni naši žáci neomezený přístup na karateonline.cz, kde měli k dispozici 90 videí s tréninky, kondiční přípravou, osobním rozvojem a přípravou na zkoušky.

Jakmile bylo možné sporotvat prezečně venku, byť ve skupinkách po pěti, resp. šesti lidech, zahájili jsme odpovídající venkovní tréninky. 

Přes veškeré složoitosti jsme v červnu uspořádali závěrečné zkoušky technické vyspělosti, které naši žáci úspěšně zvládli. 

V červenci proběhlo skvělé příměstské soustředění, které bylo určeno předškolákům a mladším školákům a které završilo loňskou cvičební sezónu. Děti po celou dobu sportovaly, hrály hry, dávaly průchod své kreativitě a hlavně ... byly se svými kamarády, což naplňovalo čirou radostí nás všechny přítomné. Díky!! :) 

Na závěr bych chtěla poděkovat všem rodičům, od kterých jsme průběžně dostávali pozitivní zpětnou vazbu!  Vwlmi nás to těší a zásadně motivuje!

 

 

 

 

Objevuj sebe sama na cestě karate do
Poznávej své možnosti a hranice
Nauč se ovládat své tělo, cítit ho, zvýšit jeho pružnost a kondici
Zažehni odvahu v srdci
Raduj se z nových věcí
Staň se pokojným bojovníkem, který je v harmonii se sebou i s okolím

Pro správu obsahu webu používáme Redakční systém Clips ®. Webové stránky vytvořila firma Clickmedia webdesign.

internetový obchod Redakční systém Web design Tvorba webových stránek